Splňme sen dívce, která chce být triatlonistkou.

Podpořte společně s námi sen, který pro Vás osobně možná nemá tak velkou sílu, ale stal se skutečným bijícím srdcem mladé slečny, která bojuje tak, jako sportovci v těžkých závodech a dokazuje, že sport je o velké výzvě a pevném odhodlání.

Lenka Zahradníková je sedmnáctiletá talentovaná plavkyně, od narození nevidomá. Každý týden závodí a pečlivě se připravuje na paralympijské hry v Londýně, na které se kvalifikovala a prozatím splnila dva limity. Lidé z jejího okolí o ní říkají, že si nikdy nestěžuje, právě naopak, je pro své přátele velkou podporou. Se svým handicapem umí žít naplno, jak v běžném životě, tak při závodech, kterých se obvykle účastní se zdravými soupeři. Do budoucna by se ráda věnovala triatlonu. Na trénink ale potřebuje speciální tandemové kolo.

Lenka Zahradníková s Traserem

Proto bych velice rád vyzval ostatní triatlonisty a vůbec Vás všechny, abychom společně dali této dívce šanci a pomohli jí uskutečnit to, co zatím nemůže sama realizovat. Rozhodl jsem se pomoci a zajistit celou stavbu speciálního silničního kola se značkou Author a panem Barešem – Cyklo Bareš, který se ujme výroby. Odhadovaná částka kola se pohybuje něco kolem 40 000,-. Stále nám schází 25 000,- Kč, ale věřím, že to společně dokážeme a Lenka bude moci na svém novém dvojkole závodit v duchu Fair Play.
Peníze můžete zasílat na veřejnou sbírku, která je evidovaná pod Atletikou Tábor. Stačí do poznámky napsat „dvojkolo pro Lenku“ a poslat jakoukoliv částku.
Veřejná sbírka č.u. 235117035/0300

Více take na ihned.cz : http://triatlon.sport.ihned.cz/c1-55426030-splnme-sen-hendikepovane-divce-ktera-chce-byt-triatlonistkou-vyzyva-tomas-slavata-drzitel-ceny-mov

Moc Vám všem děkuji, Tomáš Slavata.