Sezona zase nejistá, ale děláme maximum

Sezona zase nejistá, ale děláme maximum, abychom byli připraveni hned, jak se vše začne uvolňovat. Opravujeme veškeré zázemí po loňském roce a také zlepšujeme naše zázemí. Pro letošní rok chceme posílit naši bezplatnou půjčovnu a to pro dospělé kategorie, kdy budeme vozit jak horské, tak silniční kolo Author ve vyšší kvalitě, abychom tím mohli pomoci v den závodu, kdyby se závodníkovi cokoliv stalo s jeho vybavením (kola jsou zakoupena za dotovanou cenu).

Také jsme od Petr Vabroušek zakoupili za dotovanou cenu 3 neopreny včetně dámského a také sadu brýlí, gum na st. čísla + neopreny na čip. Naší hlavní myšlenkou je být oporou pro naše přátele, kterým pomáháme s pořádáním závodů a to zcela zdarma. Chceme být oporou v den závodu, a proto jsme i nakoupili další část ozvučovací techniky, abychom dokázali zajistit mnohem větší prostor. Poslední roky se z našeho vleku stalo servisní místo pro všechny. Věříme, že se brzy uvidíme na startovní čáře a budeme zase moci realizovat závody jak pro děti, tak dospělé. Možná to vypadá, že jen teď rozvážíme potřebné ochranné pomůcky, ale zvládáme i přípravu na sezonu včetně kácení stromů 🙂 Držte se.

V sezoně se na Vás těšíme: Peter Pala – Oravaman, Tomáš Langhamer – Krušnoman, Stanislav Dvořan – triatlon Hrádek, Vašek Konopiský – triatlon Mimoň, Michal a Venca Franckovi – Máchačský pohodář, Jiří Daňek – Moraviaman, pan Pecha – Melechovský Triatlon, Marcel – XTR Melechov, Pálava a Doksy Race – Tomáš Novotný a Jana Novotná, Duatlon Žamberk – Tomáš Strnad, UltraCzech – Adam a Kuba Atarsiovci, Série závodů – Slavata tour a Atletická Liga Praha. Yellow Ribbon run – Gabriela Slavíková, Triatlon Hradec – Lukáš Netík a Leoš Roušavý, Miladaton – Jiří Sýkora, Železný Knedlík – Ivan Parlesák, Děčínský Duatlon – Marek Peterka, Run Fest Děčín – Konkordia a mnoho dalších.