Den Hromové party – fotopříběh

Díky fotografovi Honzovi Jirkovskému máme úžasné fotky, které zachytily náš běžný den Hromové party. Honza k nám přijel v pondělí 29.3. v 9:30 a odjížděl domů až kolem 20. hodiny. Pondělí je vždy náročné, protože se musí doladit veškeré rozvozy do dětských domovů dle jejich aktuálních potřeb a také dokoupit další materiál. Každý den se snažíme začít společným během a já se pak vrhám do víru povinností. Hned po běhu jsem Honzu vzal na čistění žlabu v Manufaktuře, která mi pomáhá už od začátku pandemie, čímž se snažím nabídnout rovnováhu v tom, jak dokážu pomoci zas já.  Mezitím stíháme rychlý oběd a po vyčištění žlabu míříme pro zásoby dezinfekce na povrchy. Po naložení už frčíme domu, kam přijíždí Jolana s Romanem, kteří budou zavážet dětské domovy na jihu Čech. Posléze přijíždí Štěpán, který zajištoval nákupy respirátorů, roušek a dětských roušek, které nám pomalu docházely. Vše jsme předali, naskladnili a je čas vyrazit na podvečerní rozvozy do domovů kolem Prahy tak, abych Honzu nebral až na Moravu.

V úterý ráno jsme s Pájou znovu začali během a já po obědě vyrazil na rozvozy směr Morava a Moravskoslezský kraj a vracím se domů až ve středu odpoledne, kdy rychle beru malou, abych jí ohlídal. Sice unaven a z neustálého řízení fyzicky značně pošramocen se s Pájou ve čtvrtek vrháme na maratonskou vzdálenost, kterou pokořujeme i s malou, která úžasně funguje. Chci moc poděkovat Honzovi za tak úžasné fotky a jeho čas, který nám věnoval.

Je to už dlouhé pro nás všechny, ale samo se to neudělá a stále si na něco stěžovat nic nezmění. Mějte krásné velikonoce – Hromová parta.