STÁLE NEMÁME DOSTATEK NOTEBOOKŮ

Od jara zásobujeme napříč ČR dětské domovy dezinfekcí a vším potřebným, ale jsou věci, na které už nestačíme a díky včerejší reportáži na TV Nova už pomáháme s holkama z Nadačního Fondu pomoci propojit lidi přímo s dětskými domovy, kde nutně potřebují počítače, aby zvládli distanční výuku. V tuto chvíli se podařilo zajistit 13 notebooků a věřím, že to není konec a dokážeme pro všech 43 dětských domovů získat potřebné počítače. Pojďme společně vyjádřit pouhou lidskou slušnost lidem, kteří jsou pro mne hrdinové.

Během tohoto stále rozvážíme dezinfekce a ochranné pomůcky napříč Českou republikou. Za toto také moc díky Katerina Havelkova, Michela Soukupová a Jana Krákorová. Díky holkám zvládnu každý týden zavézt přes 30 domovů. Dohromady zásobujeme 112 dětských domovů v ČR. Moc díky Pražské pomoci (René Hradecký, Karel Snášel), kteří rozesílají roušky společně se švadlenkami. Jana Petrovská za zajištění respirátorů, které již rozvážíme. David Tomáš, který zajištuje ještě další jednorázové roušky k tomu, co jsme zakoupili. Jula, který dělá hlavního skladníka a společně se mnou připravuje rozvozy. Nadační fond pomoci – Znesnáze21 Iva Forejtová, Martina Nováková, Čestmír Horký, Honza Horký makají, na tom, abychom dokázali propojit lidi z DD, aby jim pomohli s potřebnými počítači.Snažíme se vše zvládnout a nepolevíme. Tomáš a jeho Hromová parta. Pokud jsem na někoho zapomněl s poděkováním, napište mi a hned to napravím.

https://tn.nova.cz/clanek/pomoc-pro-detske-domovy-fond-pro-ne-pripravil-desitky-pocitacu.html?fbclid=IwAR0xmREwZfLlcfR-fAn6S4U7g6mDpwzoZNH0MJclM7spo7v2sXhMiXAby5I