Společně to zvládáme – Hromová parta

Do dnešního dne jsme dokázali zavézt 152 dětských domovů, a to nejkrásnější na tom všem je, že to je pouze o lidech a přátelích, kteří do toho se mnou šli. Tisíce kilometrů za volantem, tísice litru dezinfekcí a spousty času. Nepotřebovali jsme k tomu velkou nadaci ani dělat velké sbírky, ale dokázali jsme se společně spojit a naše peníze a možnosti jsme směřovali jedním cílem, a hlavně okamžitou změnou našich priorit.

Máme za sebou už měsíc, kdy zásobujeme 152 dětských domovů, a i přes tři velké rozvozy, které bych bez dobrovolníků a přátel nezvládl, se snažíme i nadále nepolevit. Dětské domovy teď zavážíme individuálně a dle jejich potřeb. Stále jsem přemýšlel, jak ještě více těmto dětem, a hlavně lidem, pomoci, a proto jsme začali za přísných hygienických pravidel v dětských domovech realizovat besedy pro děti. Oslovil jsem své přátele sportovce, kteří do toho šli se mnou, za což jim patří velký dík. Jako hromová parta cítíme velkou hrdost na to, co se nám společně povedlo, a jsem za to nesmírně rád.

Přidávají se k nám další lidé, kterým nejde o PR či Marketing, aby si na této pandemii ještě více nasbírali své body a za každou cenu vytěžili maximum. Proto nesmírně děkuji moc hrdinům týmu pracovníků z ČVUT, který se podílí na výrobě dezinfekčních prostředků na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské a vedení ČVUT, že poskytlo dalších 530 litrů dezinfekce a stali se součástí Hromové party. Také moc díky Martinovi Kučerovi a Vojtovi Pauknerovi, že spustili svůj portál Milý Ježíšku, kde si mohou přímo dětské domovy žádat o věci, které aktuálně potřebují, a lidé to mohou nakoupit a danému domovu hned poslat nebo doručit osobně. Stále se setkávám s tím, jak mi někdo nabízí, zdali od nich nechci nakupovat dezinfekce, či zdali za fotky s jejich výrobky, které stejně koupím, neudělám propagaci. Nejenom, že procházíme těžkým obdobím, ale já sám vnitřně bojuji s tou morální stránkou a dá se říct, morální kocovinou.

Pomáháme na všech frontách třeba tím, že pravidelně zásobujeme i Dobrého Anděla, aby se dezinfekce dostala i k dětem a rodinám, které jsou onkologicky nemocné. Také pravidelně posíláme peníze na sbírky, které cítíme, že jsou potřeba. Člověk v Tísni, Nákupy pro samoživitelky, Černí koně, Handbike pro Lucii, Dobrý Anděl a také nájmy samoživitelkám. Uvolnili jsme na to naše veškeré finance, které bychom, normálně vložili do sportovních akcí pro děti a individuální podpory. O to více je super, že jsem dokázal přesvědčit i své přátele, že začali také uvolňovat další peníze.

To, co se nám do dnešního dne podařilo, byla pouhá lidská slušnost a odhodlaní nás všech. Není nám lhostejné, co se děje a dokud bude potřeba, tak budeme distribuovat dezinfekce mezi dětské domovy a jiné subjekty, které se starají i o děti zdravotně a mentálně postižené.

Hromové díky patří všem tetám a strejdům, kteří jedou v domovech strop a pak všem přátelům, kteří dnes 8.4.2020 vše rozvezli po celé ČR : RADCE ŠLÉGROVÉ, TEREZE KUKOL, DITĚ ŠTICHAUEROVÉ, JOLANĚ KEPRTOVÉ, VERONICE TICHÉ, Veronice CHROBÁKOVÉ, ŠÁRCE MYŠÁKOVÉ, ANNĚ MACHATOVÉ, MATĚJI REŽNÉMU, VERONICE KOPŘIVOVÉ, MARKÉTĚ KARBUSICKÉ, TOMÁŠOVI DVOŘÁKOVI, VIKTORII LAUTNEROVÉ, PETROVI VÁLKOVI, VERONICE DRÁTOVNÍKOVÉ, LUCII HOSTONSKÉ, Lucii Balounové, Radce Drobné, Tereze Střelkové, Ivo Šormovi, Jakubovi Čámkovi, Markétě Roubalové, ALENĚ PALDUSOVÉ, Ondrovi Malému, Martinovi 720.cz, Martin Pospíšil, Roman Tichý. Omlouvám se, pokud jsem na někoho zapomněl a jak mi napíšete, hned doplním.

Moc díky přátelům, kteří do toho šli s námi.:

Rodina Dyntarova, Tomáš Kozelek, rodina Teršlova, Roman Zelenka, Petra Režna, Nadační Fond Albert – Zdravá 5, rodina Soumarových, Michal Panik, Luděk Minařík, Martin Pospíšil, Jiří Sekera, David Sácký, Roman Ševčík, Tereza Jonáková, David Biheller, Tomáš Vika, Michael Sanitrník, Asqa, Ivo Šorm, Karel Němeček, Havlenovci Author, Petr Borkovec, Pavel Nepala. Ondřej Fryc, Diana Rádl Rogerová, Šimon Vostrý, Martin Kovac, Daniel Čapek, Pavel Kysela Adastra, Martin Kolář 4P&P, Tomáš Zacha, Vojta Paukner, Martin Kučera, Terezie, Lokajíčková, Lenka Horáčková, Kamil Sedlák, Hana Klenk, Vladimír Kučera, Jiří Zachardala, Zdeněk Šámal, Andrea Mika, Lukáš Martinek, Marek Peterka, Martina Tatíčkova, Zdeněk Zikmund – Subaru.cz a Míla Janáček. Zdeněk Sluka, Robert Žák, Hana Velecká, Libor Junek, Martina Pauknerová, Jolana Jílková, Jana Bukvová, Jitka Soumarová, Martin Vlk,

Sportovci, kteří společně se mnou vstupují jako dobrovolníci mezi děti a pořádají pro ně besedy: Petr Frydrych, Jiří Beran, Michal Krčmář, Karel Lavický, Kateřina Šafránková, Nikol Kučerová, Štěpán Janáček, Ilona Burgrová,

Moc Vám všem díky a nepolevíme. Tomáš a jeho Hromová parta