Dětský triatlon u Kácova

Dnes ráno jsme vyrazili směr Kácov, kde jsme se připojili k dětskému táboru v duchu Harryho Pottera, abychom připravili triatlonový závod pro 102 závodníků. Dělili jsme starty tak, abychom všem dětem mohli zapůjčit kola, takže to byl docela závod i pro nás. Na krásném místě u nově zrenovovaného rybníčka jsme vybudovali celé zázemí a přizvali i místní děti. Atmosféra byla opravdu skvělá. Každý, kdo dnes dokončil, získal cyklistický deníček a ti nejlepší samozřejmě medaili a diplom. Na tento tábor jsme byli před pár lety pozváni mými známými Vláďou a Romanem, kteří mi často vypomáhají s autem a servisem LPG atd. Proto jsem rád, že se jim mohu alespoň takto revanžovat. Hromová parta jede dál a po lívancích k večeři už míříme o tábor dál a to konkrétně do Nesměře, kde budeme v pátek dělat závody pro další nabité táborové osazenstvo pod vedením Simči a Petra Punčochářovými.