Terezka Slavatová 4. 11. 2019

A je to tady, tímto zázrakem můžeme s Pájou  a hromovou partou uzavřít naš letošní nabitý rok. Vše je v naprostém pořádku a je to nepopsatelný pocit hrdosti, lásky, něhy a velkého odhodlání našich srdcí. Pája dnes přivedla na svět naši Terezku a pro mě je to zázrak. Pája mi dala to nejcennější a nejkrásnější, to, čeho jsem se celé ty roky bál a podvědomě utíkal před svatbou, rodinou a zodpovědností otce. Pájo, děkuji ti za to vše krásné, co bylo a co ještě přijde a že mě s Terezkou milujete s tím vším i s tou svobodou, kterou potřebuji. Teď se otevřela další kapitola našich životů, ale neznamená to, že nebudeme nadále pomáhat všude, kde se dá a naše Hromová parta nepoleví, tak jako tento rok. Pája do posledních dnů mi pomáhala vše připravit a jezdila na závody, kde jsem ji potřeboval. Náš čas patří všem těm dětem z nelehkého prostředí, dětských domovů, ale hlavně Vám všem, které potkáváme celý ten rok.

Letošní rok je výjimečný v mnoha směrech, ať už deset let od založení Atletiky Řepy, která se stala pilířem všeho, co dělám, tak do počtu akcí, které jsme realizovali pro děti, a kilometrů, které jsme strávili v autě, na které jste se složili vy všichni.

103 sportovních akcí, sportovní kempy pro děti, návštěvy dětských domovů, spolupořádání akcí, a hlavně pomoc organizátorům po celé ČR. Závody na Slovensku, Cesta k Baltu, která vynesla 200 000Kč, které se rozdaly Nadačnímu Fondu N pro nedonošené děti a také seniorům v domově důchodců Vidim. Realizace Běhu Dobré Vůle, jehož výtěžek byl přes 300 000Kč, které šly na podporu rodin v tísni. Podpořili jsme finančně Sofinku naší svatbou, Lukáše, který se stará o své sourozence, Denisu a mnoho dalších. Rozdali desítky kol Author mezi dětmi a vybavili je na sportování. Já sám se účastnil všech závodů, které jsem kolikrát i postavil. Vozíme všem spousty cen, diplomů, medailí, triček, kol, zázemí, kterým dáváme nádech velkého závodu a spousty dalších věcí. Všechny akce, kde pomáháme a spolupořádáme, děláme pro všechny zcela zdarma a snažíme se tím pomáhat rozvíjet sportovní duši dětí, které to nemají jednoduché, ale i podpořit sport jako takový, aniž bychom museli za sebou mít velkou organizaci, protože jako rodina dokážeme velké věci. Chceme, aby byl sport pro všechny dostupnější a pro organizátory jednodušší tyto závody realizovat.

Nenajezdil jsem tisíce kilometrů na kole, ani nenaběhal a nevyhrál žádný závod, ale dali jsme náš čas Vám všem a teď ho budeme společně s Terezkou dávat dál. Jsem šťastný člověk a jsem rád, že jsem svou cestu nevzdal a našel člověka, který mě miluje takového, jaký jsem a dal mi to nejkrásnější.

Nepolevíme Hromová a děkujeme Vám Všem.