49 sportovních akcí za námi a téměř 15 před námi

K dnešnímu dni jsme pomohli a realizovali 49 sportovních akcí a přes prázdniny i sportovní kempy v rámci Atletiky Řepy, o kterou se stará Kristýna Klapetková, abych se mohl já věnovat ostatním aktivitám. Fotky lemují samotné akce. Doma se stále staráme o tři kluky Štěpán, Dominik a Julu. Dominik se Štěpánem se snaží osamostatnit a už tolik na akce s námi nejezdí, ale Jula Horvát nejmladší ze třetice, se mnou poslední roky už jako jediný vše absolvuje a pomáhá, abychom to vše v tom objemu akcí zvládli. Snažil jsem se vždy naše kluky vést k tomu, aby pomáhali stejně tak, jako jsme my pomohli jim a dali jim domov, když nepřízní osudu o svůj domov přišli, nebo jejich situace doma nebyla ideální. Vedu je k pracovitosti, musí se mnou pracovat na domě a dělat vše, co je potřeba. Myslím si, že toto je na tom všem, co jako rodina děláme, to nejsilnější, že učíme ty děti kolem sebe pomáhat dál bez ohledu na jejich osudy. Za každým z nás se skrývá příběh a jen se snažím, aby ten příběh měl u těch dětí šťastnější konec.

Bohužel hned v úvodu července jsme museli řešit rychlý nákup auta, na zajištění akcí, aby to neohrozilo jejich chod a to co, jsme slíbili lidem kolem nás. Na původním autě jsme odrovnali převodovku a oprava by byla velice nákladná a trvala by dlouho. Vše se zvládlo a všechny akce jsme do dnešního dne dotáhli dokonce. Na některé akce za námi dojely dětské domovy a triatlon v Mimoni jsme realizovali s dětským domovem Hamr na Jezeře. Pomáháme, kde to jen jde, a vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc a nejde tu popsat vše, co a kde jsme pomohli, ale vše můžete sledovat tady na FB. Děláme vše v té naší bublině a stále je pro mě priorita, aby za nás hovořily činy. Snažíme se dodělat další 4 byty v bytovém domě, který vlastníme, abychom do budoucna dokázali generovat více financí na vše, co děláme, a vytvořit tím silnější zázemí společně s přáteli, kteří jsou v tom s námi. Takže podzim a zima bude o finalizováni rekonstrukce.

Teď se nám jako každý rok rozjela atletika Řepy a sportovní třídy, bylo potřeba zase připravit celý sportovní areál, o který se starám, a už v tuto chvíli máme stop stav, díky velkému zájmu o naši atletiku. Přes zimu budu také zase jezdit po dětských domovech s besedou a budu ještě zajišťovat větší rozvozovou akci čistících prostředků. Září a říjen budou ještě náročné a čeká nás téměř ještě 15 sportovních akcí + také krásné uzavření cesty k Baltu, kde děti z dětských domovů pokořily svou výzvu a chtějí vybrat cílovou částku pro organizace, které si vybraly. Vše proběhne na Jatkách 78 a bude to spojeno s jedním z nejhezčích vystoupení Cirk La Putyka – Senses.

Moc Vám díky, že jste v tom s námi. Tomáš a Hromová parta.

https://www.facebook.com/tomas.slavata.5/posts/pfbid021rahKs7tJTJ6xoC1PKqqdBTHBNzvmTi4ryb7DJcEVXEPtLxj8Caezq9L8Bn1ryepl