Poděkování dětský domov – Prostějov

Krásné poděkování od dětského domova Prostějov. Závody Albert triatlon tour se snaží právě učit děti vzájemné solidaritě a pochopení, bez ohledu na světy, v kterých se dané dítě pohybuje. Čin, který se stal při závodech v Olomouci je toho silným důkázem, kdy Štěpan své kolo věnoval dětskému domovu a pochopil silnou myšlenku závodu.

“ Každý den skládáme střípky našeho života, abychom až budeme staří, vnesli poslední výdech našemu příběhu, kterým jsme svůj život udělali neobyčejným ,, 

Děkuji všem za úžásné příspěvky a pochopení mé filozofie.

 

 

Poděkování :

Zdravím Tomáši,

chtěl bych ti velice poděkovat za závod a činnosti, které pořádáš pro dětské domovy. Náš DD Prostějov se nejedné takové akce již účastnil a děti i vychovatelé si vždy odváželi krásné zážitky. Naposledy jsme se účastnili albert triatlonu v Olomouci a kromě skvěle připravené soutěže jsem se já i děti z domova stali svědky úžasného lidského gesta, které se dá těžko popsat slovy. Tvůj kamarád Štěpán Bechyňa, který vyhrál závod ve své kategorii se rozhodl věnovat výhru (kolo) našemu dětskému domovu. Štěpánovi chci tímto ještě jednou poděkovat. Děkujeme. Byli jsme tímto velmi mile překvapeni. Pevně věřím, že tímto lidským přístupem inspiroval další děti, rodiče a vychovatele. Za mě a naše děti můžu říci, že ano.

S pozdravem Daniel Vlček a děti z DD Prostějov

P.S.: Kolo jsme si již složili a každý chce teď jezdit jen na tom novém, krásném. :-)