Besedy jsou v plném proudu i v roce 2013

I v letošním roce Tomáš Slavata jezdí za dětmi z dětských domovů a základních škol na besedy, které v sobě nesou jedinou myšlenku „Neměj strach jít za svým snem a bojuj“. Tomáš dětem vypráví svůj příběh, kterým se snaží ukázat, že nic není nemožné, a i když se svět nezdá být zrovna ideálním místem, je možné nad svým osudem zvítězit a stát se třeba vrcholovým sportovcem. Tomáš se pro mnohé z nich po besedách stává velkou inspirací a hned po besedě přijímá žádosti od nových přátel na Facebooku

Děti se Tomášovi i sami svěřují se svými osudy nejen při besedách, ale také prostřednictvím emailu. V rámci besed pro děti Tomáš připravil soutěž o kolo značky Author. Autor, který Tomášovi napíše reportáž z besedy, svůj příběh nebo například, co ho v životě inspirovalo a jeho slova budou vybrána jako nejzajímavější získá kolo značky Author.

Tomáš také děti zve na 3. ročník Albert Triatlon Tour, přípravy na závody jsou v plném proudu. Děti se opět mohou těšit na napínavé závody, nové kamarády, krásné ceny a atmosféru sportu, který se jmenuje triatlon. Závody vypuknou zahajovacím závodem v Praze v Butovicích 14. 5. 2013 a budou pokračovat ve městech Tábor, Jablonec nad Nisou, Náchod, Olomouc, Plzeň , Pardubice, Zlín, Děčín, Brno, Krnov, Třebíč a finále opět v Praze.

Besedy v číslech
Od listopadu až do začátku roku 2013 Tomáš Slavata absolvoval 42 besed s dětmi z Dětských domovů a základních škol, setkal se s více než tisícovkou dětí, najezdil okolo 15 000 Km, navštívil Olomoucký, Moravskoslezský, Jihomoravský, Pardubický, Ústecký kraj a Vysočinu.
Čeká na něj ještě více než 20 besed, 5 krajů a tisíce km a stovky jedinečných příběhů dětí z dětských domovů a škol..

Tomáš Slavata započal zimní tréninkovou přípravu opravdu zodpovědně a snaží se intenzivně trénovat na letní závody a rád by se pokusil o splnění kvalifikace na závod Ironman na Hawaii a to i přes to, že přípravy na Albert Triatlon Tour jsou v plném proudu.

text: Lucie Tůmová


Comments

Napsat komentář